درباره

درباره ما

آنچه باید درباره آرین‌مهدکاوش بدانید

شرکت مهندسی آرین مهدکاوش در سال ۱۳۷۷ با نام تجاری آرین کاوش ابتدا فعالیت خود را با نام موسسه مهدکاوش جم آغاز نمود. این شرکت با هدف خدمتی کارا به صنعت و مردم و با تعهد به ساخت شهرها، مکان‌های بهتری برای زندگی تاسیس گردید. تیم قدرتمند ما تمامی خدمات مهندسی، تامین متریال و تجهیزات، طراحی و اجرا (EPC) انواع ساختمان‌ها را بر اساس استاندارد های روز دنیا ارائه می‌دهد. آرین مهدکاوش مفتخر است به عنوان عضو وندور لیست طراحان پارک فناوری، در زمینه طراحی، نظارت و ساخت انواع ساختمان‌ها اعم از کارخانه‌های صنعتی، ساختمان‌های اداری، مسکونی و غیره فعالیت نماید. از این رو شما کارفرمای محترم می‌توانید صفر تا صد پروژه ساختمانی خود را به تیم ما محول نموده و با این روش علاوه بر اینکه در وقت خود صرفه جویی می‌نمایید، بهترین خروجی را نیز دریافت کنید. ما در طی چندین دهه فعالیت مستمر با اخذ قراردادهای بسیار، روز به روز فعالیت خویش را گسترده‌تر نموده و هم اکنون علاوه بر طراحی و ساخت پروژه‌های عمرانی در تهران و سایر شهرهای کشور، در سطح پروژه‌های بین‌المللی نیز به فعالیت می‌پردازیم. بیش از ۱۵معمار، طراح داخلی، مهندس، و متخصص ساخت و ساز در آرین مهدکاوش به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند و این ما را به یکی از بزرگترین شرکت‌های معماری، مهندسی و ساخت و ساز در کل کشور تبدیل نموده است. بیش از ۲۵ سال تجربه و خدمت به بیش از ۱۲۰۰ کارفرما نشان دهنده موفقیت تیم ما در خدمت رسانی به شماست. این موفقیت منجر به نرخ فوق‌العاده بالای مشتریان مکرر و همچنین روابط مادام العمری با مشتریانمان شده که ما برای آنها ارزش زیادی قائل هستیم.

  • تعهد به چشم‌انداز مشتری
  • طراحی و خدمات با کیفیت بالا
  • تغییر تجربه ساخت وساز قدیمی به مدرن
  • اجرای بی‌عیب و نقص پروژه‌های خاص
  • خدمات مشتری‌محور از طریق عملکرد مسئولانه
  • کارشناسان متخصص با روحیه تیمی بالا

پروژه‌های مسکونی

پروژه‌های بین‌المللی

طرح و ساخت کامل پروژه‌ها

۱۳۷۷
۱۳۷۸
۱۳۸۳
۱۳۸۶
۱۳۸۸
۱۳۹۳

تاسیس آرین مهدکاوش

پروژه‌های اداری و تجاری

کارخانجات صنعتی

آمار و ارقام

حرفه‌ای هستیم

چرا آرین مهدکاوش را انتخاب کنید؟

۱۲۰۰پروژه داخلی
۱۷پروژه بین‌المللی
۱۵متخصص و کارشناس
۲۵سال تجربه
تخصص

تخصص و مهارت‌ها

حوزه‌های آرین فعالیت مهدکاوش

شرکت مهندسی آرین مهدکاوش علاوه بر ارائه کلیه خدمات مشاوره و معماری بصورت تخصصی در زمینه های زیر بیشترین میزان فعالیت را دارد.

کارخانه‌های صنعتی

۵۰%

مسکونی و اداری

۳۰%

سایر

۲۰%
depointmaket1

ما می‌دانیم که برای اجرای بی عیب و نقص هر پروژه چه پارامترهایی لازم است. دارا بودن ابزار و افراد مناسب نتایج برتر را تضمین می‌کند. آرین مهدکاوش به کار خود افتخار می‌کند و به دنبال راه‌هایی برای افزایش ارزش برای مشتریان در حین کار است. ما همواره مشتریان خود را به عنوان بخشی از همکاری می‌بینیم و هرگز با تصور از پیش تعیین شده در مورد اینکه یک پروژه چگونه باید کار کند، ظاهر یا احساس شود، وارد جلسه نمی‌شویم. در عوض لیستی از اولویت‌ها را بر اساس آنچه کارفرمای محترم به دنبال انجام آن است ایجاد می‌کنیم . سپس طرح‌های متنوع را به گونه‌ای ارائه می‌دهیم که به بهترین وجه نیازهای کارفرمای محترم را برآورده نماید. ما به عنوان یک شرکت معماری معتبر، طراحی و خدمات با کیفیت بالا را با نهایت صداقت به مشتریان ارائه می‌دهیم.

به دنبال همکاری با ما در پروژه خود هستید؟

 

کافیست با ما تماس بگیرید.

با تیم ما آشنا شوید

متخصصین آرین مهدکاوش

مهندس امیر پوررنجبر

امیر پوررنجبر

مهندس پایه یک معماری

مدیرعامل

maryam-kargar-1

مریم کارگرشندی

مهندس پایه یک معماری

مدیر دفتر

مهندس محسن مرادی

محسن مرادی

مهندس پایه یک معماری

سرپرست آتلیه معماری

مهندس اشکان جم

اشکان جم

مهندس پایه یک عمران

مهندس سازه

تیم آرین مهدکاوش

تیم مهندسین آرین مهدکاوش