سوالی دارید؟

_

اگر پاسخ سوال خود را در میان سوالات زیر نیافتید به کمک فرم زیر سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوال شما پاسخ خواهند داد.

از ما بپرسید

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated

سوالات پرتکرار

آرین مهدکاوش چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ما در آرین مهدکاوش کلیه خدمات مهندسی(طراحی،نظارت و اجرا)، تامین متریال و تجهیزات، طراحی و اجرا (EPC) انواع ساختمان‌ها اعم از کارخانه های صنعتی، ساختمانهای اداری، تجاری، مسکونی و غیره را ارائه می‌نماییم.

حوزه فعالیت شرکت آرین مهدکاوش فقط در استان تهران است؟
خیر، آرین مهدکاوش در تهران و سایر شهرها مثل سمنان، قم، نوشهر و غیره آماده خدمت رسانی به شما کارفرمایان محترم است.
آیا شرکت آرین مهدکاوش در سطح بین‌المللی نیز فعالیت دارد؟
بله، شرکت مهندسی آرین مهدکاوش در طی چندین دهه فعالیت مستمر با اخذ قراردادهای بسیار، روز به روز فعالیت خود را گسترده‌تر نمود. تیم ما از سال ۱۳۸۶ علاوه بر طراحی و ساخت پروژه‌های عمرانی در تهران و سایر شهرهای کشور، در سطح پروژه‌های بین‌المللی نیز در حال فعالیت است و پروژه‌های موفقی را در کشورهای استرالیا، عراق، قطر، امارات، دبی و غیره به انجام رسانده‌‌است.
آیا آرین مهدکاوش یک شرکت EPC است؟

بله، شرکت فنی مهندسی آرین مهدکاوش این افتخار را دارد که از سال 1393 به عنوان مجری تخصصی پروژه های عمرانی با روش قرارداد  EPC  و به عنوان یک شرکت EPC و پیمانکار ساختمان فعالیت ‌نماید. آرین مهدکاوش به عنوان یک شرکت EPC موفق و دارای سابقه درخشان، ارائه دهنده پروژه‌های بسیاری در حوزه طراحی، تدارکات و ساخت پروژه‌های عمرانی در تهران و سایر شهرهای کشور ایران می‌باشد.