ساختمان اداری تجاری نیاوران

ساختمان اداری تجاری نیاوران

ساختمان اداری تجاری نیاوران با متراژ ۲۶۸۰۰ مترمربع در خیابان شهید افشار قرار دارد. طراحی داخلی و طراحی نما این مجتمع اداری تجاری در سال ۱۳۹۸ به آتلیه معماری آرین مهدکاوش سپرده شد. حوزه فعالیت این ساختمان اداری، تجاری و فروشگاهی می باشد. این ساختمان شامل واحدهای اداری و فروشگاهی و پارکینگ است. طراحی نمای یک مجتمع اداری تجاری از موضوعات مهم و تاثیرگذار در طراحی معماری آن است. طراحی نمای ورودی ساختمان تجاری باید خاص و منحصر به فرد باشد تا در عین زیبایی، احساس دعوت کنندگی را نیز در مشتریان تقویت نماید. در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از صفحه ” پروژه های مجتمع اداری تجاری” دیدن فرمایید

کارفرماجناب آقای قاسمی
موقعیت پروژهنیاوران
کاربری اداری تجاری
تاریخ پروژه سال ۱۳۹۸
خدمات ما طراحی نما و طراحی داخلی

ساختمان اداری تجاری نیاوران

ساختمان اداری تجاری نیاوران شامل دو طبقه تجاری و هشت طبقه اداری بر روی طبقات تجاری قرار گرفته اند. طبقه منفی یک این ساختمان فروشگاه در نظر گرفته شد. در طراحی معماری برای این مجتمع تجاری 5 طبقه پارکینگ تعبیه گردید. از همین رو ۳۹۲ عدد پارکینگ برای این ساختمان اداری تجاری تامین شد. تراکم طبقه همکف و اول این ساختمان اداری تجاری ۸۰ درصد و  تراکم طبقات بالاتر ۴۵ درصد لحاظ شد. مساحت در نظر گرفته شده برای فضای اداری ۷۷۰۰ مترمربع، فضای تجاری ۲۳۰۰ مترمربع و انبار تجاری آن ۱۱۰۰ مترمربع می باشد.

طراحی نمای ساختمان اداری تجاری

نحوه طراحی نمای ساختمان های اداری تجاری از آیتم های مهم در طراحی معماری می باشد. طراحی نما باید به گونه ای صورت پذیرد که مشتریان را به خود جذب نماید. ما در طراحی نمای این مجموعه اداری تجاری به درخواست کارفرمای محترم، از سبک مدرن استفاده نمودیم. متریال های مورد نظر برای استفاده در نمای ساختمان اداری تجاری نیاوران کرتین وال، شیشه و سیمان می باشد.

طراحی داخلی ساختمان اداری

یک وید مرکزی در طراحی داخلی این ساختمان تعبیه گردید که این وید طبقات تجاری طبقه همکف و اول را به یکدیگر مرتبط می سازد.

نمای ساختمان اداری تجاری نیاوران
طراحی داخلی ساختمان اداری تجاری نیاوران
نما ساختمان اداری تجاری نیاوران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *