ساختمان مسکونی بنیان کاوه

ساختمان مسکونی بنیان کاوه

پروژه ساختمان مسکونی بنیان کاوه در محدوده قیطریه و منطقه سه تهران قرار دارد. این پروژه یک ساختمان ۷ طیقه مسکونی می باشد که مساحت اجرایی آن ۲۲۶۰ مترمربع است. این مجموعه مسکونی دارای ۲۸ واحد است. خدمات شرکت مهندسین مشاور آرین مهدکاوش در این پروژه شامل طراحی داخلی، تهیه پلان ساختمان، کلیه طراحی های لازم به جز طراحی پوسته نما و هم چنین اخذ مجوزها و اجرای ضوابط پارکینگ ها و شهرداری ها می باشد.  سبک مورد استفاده در طراحی داخلی این ساختمان مسکونی به درخواست کارفرمای محترم مدرن می باشد . آرین مهدکاوش در زمینه طراحی داخلی ساختمان های مسکونی پروژه های متعددی را به مرحله بهره برداری رسانده است. شما می توانید از طریق صفحه مربوطه، به پروژه های طراحی داخلی ما دسترسی پیدا کنید.

موقعیت پروژهقیطریه
مساحت بنا۲۲۶۰ مترمربع
کاربری ساختمان مسکونی با موقعیت اداری
تاریخ شروع پروژه سال ۱۳۹۳
خدمات ما طراحی داخلی و دریافت مجوزها و مجوزهای شهرداری

طراحی ساختمان مسکونی بنیان کاوه

ساختمان مسکونی بنیان کاوه واقع در محدوده قیطریه و اندرزگو با متراژ ۲۲۶۰ مترمبع فضای مفید، هفت طبقه ساختمان مسکونی که در مجموع 28 واحدمی باشد طراحی و اجرا گردید. برای این ساختمان مسکونی سه طبقه پارکینگ نیز تعبیه گردید. شروع اجرای این پروژه از سال 1393 بود که در سال 1395 با موفقیت به مرحله بهره برداری رسید. این بنا از نظر موقعیت در محدوده قیطریه و در بر بلوارکاوه واقع شده است. با توجه به موقعیت بسیار مناسب این بنا نورگیری بسیار مناسب و قابل توجهی دارد و از نظر چهار بر بودن بسیار مناسب اجرای یک بنای اداری نیز می باشد.

در انتها لازم به ذکر است که شرکت مهندسین مشاور آرین مهدکاوش تا به امروز پروژه های متعددی را در محدوده قیطریه و منطقه سه تهران به مرحله بهره برداری رسانده است. یکی دیگر از پروژه های شرکت ما ساختمان مسکونی کاوه می باشد. این ساختمان مسکونی دارای 5 طبقه است و در خیابان شهید قلندری قرار دارد. فرآیند طراحی معماری و اجرای نمای ساختمان مسکونی قیطریه در سال ۱۴۰۲ آغاز گردید و به تیم آرین مهدکاوش سپرده شد. در صورت تمایل جهت مشاهده تصاویر مربوط به طراحی نمای این پروژه با کلیک بر روی عبارت ساختمان مسکونی کاوه از تصاویر این پروژه نیز دیدن فرمایید.

ساختمان مسکونی بنیان کاوه
طراحی راهرو ساختمان مسکونی بنیان کاوه
طراحی داخلی ساختمان مسکونی بنیان کاوه
طراحی پارکینگ مجتمع مسکونی
ساختمان مسکونی بنیان کاوه
طراحی پنت هاوس بنیان کاوه
ساختمان مسکونی بنیان کاوه
نمای ساختمان بنیان کاوه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *