در یک ساختمان، نما مهمترین ویژگی از دیدگاه طراحی است. نما عنصر زیبایی شناختی و لحن سازه را تعیین می کند. نماها محافظت، آسایش در برابر عناصر و تاثیر بازده انرژی را فراهم می کنند. شرکت پیمانکار نما آرین مهدکاوش گزینه های مختلفی را برای مطابقت با تمام نیازها و بودجه‌ها ارائه می دهد. ما با اجرای آخرین استانداردها، قوانین و مقررات، مشخصات زیبایی و فنی شما را در نظر می گیریم. طیف وسیعی از گزینه‌ها را برای مطابقت با تمام نیازها و بودجه‌ها ارائه می دهد. همکاری با بزرگترین شرکت‌ها و کارخانه های صنعتی ما را قادر می سازد تا مشاوره تخصصی، مدیریت پیمان و مدیریت طرح پروژه را ارائه دهیم. ما بر روی پروژه های نما با طراحی های متنوع تمرکز می کنیم.

طراحی و اجرای نمای کامپوزیت آلومینیوم

چه در حال ساخت یک ملک از ابتدا و چه در حال بازسازی آن باشید، احتمالاً به پیمانکاران نما نیاز خواهید داشت. نمای ساختمان، یا نمای بیرونی، هم از نظر حفاظت و هم از نظر زیبایی شناسی مهم است. بنابراین به عنوان پیمانکاران حرفه‌ای نما، مجموعه ای از خدمات را ارائه می دهیم که فراتر از انتظارات شما خواهد بود. به عنوان پیمانکاران نمای شما، کلیه خدمات از طراحی گرفته تا تامین مصالح، اجرا و نظارت بر اجرای صحیح نما را به شما کارفرمایان محترم ارائه می نماییم. اگر به یک پیمانکار نما نیاز دارید که بتوانید به آن اعتماد کنید و کیفیت و هزینه نهایی را برای شما تضمین نماید، همین امروز برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید!

فهرست مطالب

پیمانکار نما کیست؟

شخص یا شرکتی که در طراحی، نصب و نگهداری نمای دیوارهای خارجی یا روکش کاری ساختمان تخصص دارد را پیمانکار نما می‌گویند. پیمانکار نما مسئول جنبه های زیبایی شناختی، عملکردی و ساختاری پوشش ساختمان مانند مواد، رنگ‌ها، شکل‌ها و الگوهای نما است. یک پیمانکار نما همچنین با متخصصان دیگر مانند معماران، مهندسان و سازندگان کار می کند تا اطمینان حاصل کند که نما با الزامات و مشخصات پروژه مطابقت دارد.

وظایف و مسئولیت های پیمانکار نما

  • همکاری نزدیک با رهبر تیم یا رهبر پروژه در مورد تمام مسائل فنی مربوط به پروژه‌ها؛
  • کمک به تیم های پروژه در تمام جنبه های اجرای پروژه، از جمله بازرسی محل، کیفیت، ممیزی، تهیه گزارش‌ها و غیره.
  • مسئول تولید نامه‌ها و/یا گزارش‌های معمول و سایر اسناد از الگوهای استاندارد
  • نماینده تیم / گروه / حرفه / رشته در جلسات خارجی
  • برقراری ارتباط و هماهنگی با طراحان دیگر از جمله معماران و سایر مشاوران
  • مدیریت قراردادهای معمول برای مراحل اداری و پروژه
  • مسئول رعایت مهلت های توافق شده
  • نظارت بر انجام محاسبات طراحی و تحلیل سازه و حرارتی با استفاده از کدها و استانداردهای حاکم، فرمول های مهندسی، مهارت‌ها و تجربیات
  • توانایی و تجربه در مدیریت و اجرای پروژه‌ها در محیطی سریع

نمونه پروژه های طراحی و اجرای نما توسط آتلیه معماری آرین مهدکاوش

تیم پیمانکار نما آرین مهدکاوش

ما متخصص طراحی و اجرای نما از سال ۱۳۷۶ و پیمانکاران برجسته نما هستیم. تیم ما تا به امروز برای طیف وسیعی از مشتریان داخلی و تجاری، خدمات طراحی، نظارت، تامین متریال و مصالح و اجرا و ساخت نما ارائه نموده است. پروژه های موفق و متعدد به مرحله بهره برداری رسیده ما بیانگر تیم مجرب و ارائه دهنده نتایج با کیفیت و مقرون به صرفه است. با سالها تجربه به عنوان پیمانکار نما، ما راه حل هایی را برای هر نوع پروژه و پیچیدگی های منحصر به فرد ارائه می‌دهیم. همین امروز برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید!

پیمانکاران نما آرین مهدکاوش در چه زمینه هایی فعالیت می نمایند؟

ما به عنوان پیمانکاران برتر و باتجربه نمای ساختمان در طیف وسیعی از بخش‌ها متخصص هستیم. آتلیه معماری آرین مهدکاوش در تمامی حوزه‌های زیر خدمات طراحی و اجرای نما را ارائه نموده است.

ساختمان های مسکونی

به عنوان پیمانکاران برجسته نمای ساختمان، ما می دانیم که نمای یک ساختمان جدید چقدر می تواند دلهره آور و سخت باشد. بنابراین، ما هر کاری از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا این فرآیند برای شما کارفرمایان محترم تا حد امکان آسان و بدون دردسر باشد. تیم ما از ارائه رندرهای متعدد و روکش فلزی گرفته تا عایق کاری و موارد دیگر را ارائه می نماید تا تصمیم گیری برای کارفرمایان محترم آسان تر باشد. شما با ما به عنوان پیمانکاران نمای خود، می توانید از خدماتی برخوردار شوید که در حد بودجه، بازه زمانی و دارای بالاترین استانداردهای ممکن است.

طراحی نما کلاسیک مجتمع مسکونی

ساختمان های صنعتی و کارخانه‌ها

آیا برای بازسازی نمای بیرونی ساختمان اداری کارخانه و ساختمان صنعتی خود برنامه ریزی می کنید؟ یا فضای صنعتی ای دارید که نیاز به نمای جدید دارد؟ هر آنچه که شما نیاز دارید، ما در گروه پیمانکاری آرین مهدکاوش به شما ارائه می نماییم. ما با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در کنار مشاغل در صنعت و ساخت و ساز فعالیت نموده‌ایم. بنابراین، به عنوان پیمانکاران نمای با تجربه، می دانیم که برای رشد یک کسب و کار به چه چیزهایی نیاز است.

شرکت سیمکو پلیمر

بازسازی و نوسازی املاک

آیا نمای بیرونی ملک شما نیاز به نوسازی یا نوسازی دارد؟ اگر چنین است، پس ما پیمانکاران نما در آرین مهدکاوش در خدمت شما هستیم. چه در حال افزایش بهره‌وری انرژی خانه خود با عایق بندی بهتر باشید و چه بخواهید ظاهر یک ساختمان کوچک را به روز کنید، ما می توانیم این کار را انجام دهیم. تیم ماهر ما، خدمات کامل بازسازی و نوسازی را با بهترین و مناسب ترین هزینه و بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

ساختمان مسکونی کاوه

ساختمان اداری و تجاری

اگر می‌خواهید نمای بیرونی ساختمان اداری تجاری خود را به‌روزرسانی کنید تا برند شما را با دقت بیشتری منعکس کند با ما تماس بگیرید. با عقد قرارداد با ما به عنوان پیمانکاران نمای خود، مدیریت کامل پروژه را به ما بسپارید تا از استرس ناشی از این کار خارج شوید و از اجرای نهایی آن لذت ببرید. اگر صاحب کسب و کاری هستید که برای توسعه یا بازسازی ملک اداری تجاری خود به پیمانکاران نما نیاز دارید، ما می توانیم در هر مرحله به شما کمک کنیم.

ساختمان اداری نیاوران

مراکز خرید و پاساژها

اگر برای نمای ساختمان فروشگاهی، پاساژ و مجتمع های تجاری خود به پیمانکاران نما نیاز دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید. طراحی نمای مراکز خرید و پاساژها از مهمترین بخش های طراحی معماری می باشد زیرا در ترغیب مشتریان برای ورود به مراکز و خرید از آنها بسیار تاثیرگذار است. بازسازی نمای بیرونی مراکز خرید و پاساژها امری است که با چالش های متعددی همراه است. با ما به عنوان پیمانکاران نما در آرین مهدکاوش، می توانیم بر این چالش‌ها به راحتی غلبه نماییم و طرح های متنوعی را برای افزایش حس دعوت کنندگی مراکز خرید ارائه نماییم.

مجتمع اداری تجاری فروشاسنتر

نمای ویلا

چه به پیمانکاران نما برای نمای ویلاهای جدید و چه برای بازسازی نمای قدیمی تر نیاز داشته باشید، ما می توانیم این نیازها را برآورده کنیم. ما در کنار شما و مطابق با خواسته های شما کارفرمای محترم فعالیت خواهیم کرد تا نتایج منحصر به فردی متناسب با خواسته های شما را در نهایت ارائه دهیم. اگر برای طراحی و اجرای نمای ویلای خود در شهرهای مختلف کشور به پیمانکاران نما نیاز دارید، کارشناسان ما به صورت مشتاقانه آماده ارائه مشاوره رایگان به شما کارفرمایان محترم هستند.

بازسازی ویلا نوشهر

مجتمع های فرهنگی تفریحی و مدارس

ما خدمات نمای مربوط به مجموعه ای از بخش‌ها از مجتمع های فرهنگی و تفریحی و استخرها گرفته تا مجتمع های مذهبی را ارائه می نماییم. از سری نمونه پروژه های موفق مجتمع های فرهنگی مذهبی آرین مهدکاوش می توان به پروژه مصلی بزرگ لواسانات اشاره نمود. در حوزه طراحی نما ساختمان مدارس، هر یک از پیمانکاران ما تضمین می‌کنند که هر دانش‌آموز می‌تواند در محیطی امن و راحت تحصیل کند. خدمات نمای ما برای مدارس تضمین می کند که تمام ساخت و سازها در طول دوره تحصیلی انجام می شود تا از کمترین اختلال ممکن اطمینان حاصل شود.

طراحی نما مصلی بزرگ لواسانات توسط تیم آرین مهدکاوش

چرا آرین مهدکاوش را به عنوان پیمانکار نمای خود انتخاب کنیم؟

مدیریت کامل پروژه

ما به عنوان پیمانکاران برجسته نمای ساختمان، خدمات مدیریت پروژه و مدیریت طرح کاملی را ارائه می دهیم. با برون‌سپاری مدیریت طرح پروژه خود به ما، تجربه ای کاملاً بدون استرس را داشته باشید و از پروژه برداری نمایید.

مهندسان ماهر و زبده

مهندسان و اعضای تیم طراحی و اجرای آرین مهدکاوش از نیروهای زبده و متخصص و باتجربه هستند. به این معنی که شما نتایجی را دریافت می کنید که شما کارفرمایان محترم و ما می توانیم به آن افتخار کنیم.

مشاوره رایگان

ما پیشنهادات رایگان و بدون تعهد را در مورد تمام خدمات ساختمانی خود ارائه می دهیم تا بتوانیم در مورد نیازهای شما صحبت کنیم و توصیه هایی را به شما ارائه دهیم که هر بار که به ما مراجعه نمایید بتوانید به آنها اعتماد کنید.

۲۵+ سال تجربه

ما بیش از ۲۵ سال است که به عنوان پیمانکار نما فعالیت می نماییم. ما استانداردهای سطح بالایی از دانش و تجربه را در این بخش از صنعت ساختمان داریم و در عین حال روابط طولانی مدت را با مشتریان ایجاد و حفظ می کنیم.

مشتریان شناخته شده ما

مشتریان تجاری معتبر ما عبارتند از کارخانه دیپوینت، کارخانه پرژک، کارخانه آسه تجارت آسیا، مرکز خرید و پاساژ فروشاسنتر، مجتمع اداری تجاری نیاوران، مصلی بزرگ لواسانات و بسیاری دیگر. در این پروژه ها از انواع نمای خشک مثل نمای سرامیک خشک، نمای کرتین وال خشک، نمای خشک کامپوزیت و نمای سمنت برد استفاده نموده ایم. مجموعه قابل توجهی از مشتریان برجسته ما گواهی بر تعهد ما به عنوان پیمانکاران درجه یک نمای ساختمان است. برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان همین امروز با ما تماس بگیرید!

هزینه پیمانکار نما چقدر است؟

هزینه پیمانکاران نما متناسب با نوع کار مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. این هزینه‌ها بستگی به متراژ، نوع کاربری ملک، چالش‌ها و سختی های کار، مواد و مصالح مورد نیاز و غیره می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان و تخمین هزینه اجرای نمابر اساس نیاز خود از طریق شماره های درج شده در انتهای صفحه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *